#1 2012-02-01 17:31:19

Ayo

Akrobatka.

Zarejestrowany: 2012-01-30
Posty: 9
Punktów :   

Ayo Naegino

Imię: Ayo
Pseudonim: Atarashī hikari co oznacza "Nowe światło"
Nazwisko: Naegino
Wiek: 17 lat
Rok i dzień urodzenia: 3 lipca 1994r.
Wzrost: 176 cm
Kolor oczu: Różowe, choć gdy Ayo jest zdenerwowana wyglądają jak czerwone
Kolor włosów: Różowe
Tytuł: Uczennica Liceum\Akrobatka na Scenie Kaleido
Wygląd: Ayo jest posiadaczką niezwykle "mądrych" i różowych oczu oraz średniej długości, kręconych różowych włosów. Często ubiera w jasną tunikę, zawiązywaną na kokardę z przodu, z  falbankami na dole, fioletowymi spodenkami, ciemnymi nadkolanówkami i trampkami, zawiązywanymi czasami w fantazyjne kokardki. Włosy spina jedynie na wf lub czasem na występy w Kaleido Star. Zawsze jednak ma je rozpuszczone i jedynie grzywka jest podpięta trzema wsuwkami.
Cechy Charakteru: Miła, uprzejma, gdy trzeba potrafi pokazać że coś się jej nie podoba. Nad wyraz opiekuńcza, ale tylko dla Shi-kun'a i Naomi-san. Dość często kłóci się Leon'em. Uparta, ale kochająca swoich przyjaciół, dla których zrobiłaby wszystko. Często uśmiechnięta i radosna. Gdy jest zła, lepiej nie wchodzić jej w paradę. Ma własne idee i marzenia.
Posiada talent akrobatyczny, tak jak jej przyrodnia siostra, Sora. Doskonale radzi sobie na trapezie, trampolinie czy innych wariacjach cyrkowych. Jest bardzo dobrze wyćwiczona, ale jednak wciąż chce być lepsza i przewyższyć swoja siostrę.
Historia: Urodziła się w Japonii. Gdy miała 15 lat uprosiła rodziców, by ci pozwolili jej pojechać do Sory, swojej przyrodniej siostry do Ameryki. Zgodzili się i Ayo dołączyła do Kaleido Star, światowej sławy cyrku. Tam Sora była gwiazdą Sceny Kaleido. Ayo początkowo pracowała za kulisami, ale pewnego dnia, gdy uratowała młodego nowicjusza, skacząc z rozhuśtanego trapezu na ziemię (plus obciążenie wagi nastolatka), odkryła ja Rosetta i poleciła szefowi cyrku. Ten zgodził się przyjąć Ayo do grupy akrobatów i dziewczyna rozpoczęła swoją przygodę z Kaleido Star.
Na początku, dziewczyna przemęczała się by dorównać swojej siostrze. Dawała sobie zbyt trudne treningi. Jednym razem o mało co nie skończył się to kalectwem Ayo. Lecz gdy dziewczyna poprosiła Rosettę i Sorę, by ją trenowały, poprawiła się ogromnie oraz dostała swoją pierwszą rolę w przedstawieniu. Przedstawienie odniosło duży sukces. I tak po nici do kłębka, Ayo stała się bardzo dobrą akrobatką, wystąpiła w niezliczonej ilości małych przedstawień i jednym dużym. Niektórzy zaczęli ją nazywać Atarashī hikari, czyli Nowym Światłem Sceny Kaleido. Mieszka razem z Sorą i Rosettą w jednym pokoju. Codziennie się dziwi, dlaczego jej siostra, gdy Ayo chce wziąć kąpiel, chwyta coś z powietrza, wsadza do szuflady i zakleja taśmą.
Pewnego dnia jednak Kaleido Star przenosi swoją siedzibę z Ameryki do japońskiego miasta, Teiyo i tu właśnie rozpoczynają się prace nad nowym przedstawieniem (raczej starym, ale z nowymi postaciami) "Alicja w Karinie Czarów". Tak postanowił producent za namową Sory.
Inne:Jeśli ktoś oglądał anime "Kaleido Star", od razu może się dowiedzieć, że zapożyczyłam postać Sory i Rosetty oraz całego cyrku Kaleido Star włącznie ze wszystkimi akrobatami. Wszyscy oni są trochę postarzeni, gdyż Ayo to najmłodsza z sióstr (Sora, Yume i Ayo). Niestety, choć chciałam stworzyć własne, to anime leżało mi wciąż na umyśle, więc pożyczyłam się tego pomysłu.
Zdjęcie: http://farm6.staticflickr.com/5115/5890 … bd5a49.jpg

------------
Dopisek autora: Mam nadzieję, że administrator pozwoli mi to "skopiowanie" większości pomysłu innego pomysłodawcy ^ ^'

Ostatnio edytowany przez Ayo (2012-02-01 17:32:06)

Offline

 

#2 2012-02-01 18:53:59

Azeneth

Adminka.

Zarejestrowany: 2012-01-30
Posty: 12
Punktów :   

Re: Ayo Naegino

Postać zaakceptowana przez stwórcę.

--
Aut.: Zależy przez kogo.

Offline

 

#3 2012-02-01 20:14:00

Ayo

Akrobatka.

Zarejestrowany: 2012-01-30
Posty: 9
Punktów :   

Re: Ayo Naegino

Aut. No pomysł tego co stworzył anime "Kaleido Star". Zapożyczam na czas pisania, niektóre postacie i cały cyrk.

Offline

 

#4 2012-02-01 20:30:58

Azeneth

Adminka.

Zarejestrowany: 2012-01-30
Posty: 12
Punktów :   

Re: Ayo Naegino

Skontaktuj się ze mną jeżeli możesz. Chcę stworzyć potrzebne wątki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mirzec2e.pun.pl www.vorqnaruto.pun.pl www.lechactiveteam.pun.pl www.zieloneberety.pun.pl www.anty-troll.pun.pl